Skontakuj się z nami


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Perkoz Spółka z o.o.
ul. Sikorskiego 19a
87-300 Brodnica
tel/fax. +48 56 49 34 057

NIP: 874-130-96-86
KRS: 0000009684
e-mail: info@perkoz.com.pl
www.perkoz.com.pl
facebook.com/perkozbrodnica

Punkt sprzedaży
Lichtajny 1
14-100 Ostróda
tel. +48 89 64 682 37
e-mail: info@perkoz.com.pl

Siedziba główna w Brodnicy


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Perkoz Spółka z o.o.
ul. Sikorskiego 19a
87-300 Brodnica
tel/fax. +48 56 49 34 057

NIP: 874-130-96-86
KRS: 0000009684
e-mail: info@perkoz.com.pl
www.perkoz.com.pl
facebook.com/perkozbrodnica

Oddział w Lichtajnach k. Ostródy


Punkt sprzedaży
Lichtajny 1
14-100 Ostróda
tel. +48 89 64 682 37
e-mail: info@perkoz.com.pl

Skontaktuj się ze swoim handlowcem


Siedziba główna w Brodnicy

Jacek Grajewski
Dyrektor handlowy
+48 606 229 154
jacek.grajewski@perkoz.com.pl

Michał Obrębski
pow. Rypin, Golub-Dobrzyń
+48 694 409 182
michal.obrebski@perkoz.com.pl

Łukasz Grajewski
pow. Grudziądz, Chełmno, Nowe Miasto Lub.
+48 694 457 332
lukasz.grajewski@perkoz.com.pl

Marcin Janowski
pow. Brodnica, Wąbrzeźno, Działdowo
+48 606 229 146
marcin.janowski@perkoz.com.pl

Dariusz Sierocki
pow. Golub-Dobrzyń, Rypin
+48 882 124 784
dariusz.sierocki@perkoz.com.pl

Paweł Jankowski
Paszowozy Seko, nawigacja
+48 606 229 162
pawel.jankowski@perkoz.com.pl

Andrzej Meller
Specjalista ds. logistyki
+48 882 123 665
andrzej.meller@perkoz.com.pl

Oddział w Lichtajnach koło Ostródy

Krzysztof Obrębski
Kierownik oddział
+48 882 120 247
krzysztof.obrebski@perkoz.com.pl

Piotr Kaczorowski
pow. Ostróda, Olsztyn, Nidzica
+48 608 399 815
piotr.kaczorowski@perkoz.com.pl

Karol Sławiński
pow. Iława
+48 882 124 792
karol.slawinski@perkoz.com.pl

Radosław Stelmaszczyk
pow. Szczytno, Bartoszyce
+48 784 421 263
radoslaw.stelmaszczyk@perkoz.com.pl

Dział sprzedaży części zamiennych


Paweł Grajewski
Dyrektor działu części
+48 606 430 559
pawel.grajewski@perkoz.com.pl

Sławek Brzeziński
Sprzedaż części
+48 608 059 397
slawek.brzezinski@perkoz.com.pl

Damian Lamparski
Sprzedaż części
+48 604 224 347
damian.lamparski@perkoz.com.pl

Krzysztof Bełcik
Sprzedaż części
+48 604 795 595
krzysztof.belcik@perkoz.com.pl

Oddział w Lichtajnach koło Ostródy

Krzysztof Obrębski
Kierownik oddział
+48 882 120 247
krzysztof.obrebski@perkoz.com.pl

Tomasz Archacki
Sprzedaż części
+48 882 123 681
tomasz.archacki@perkoz.com.pl

Dział serwisu maszyn


Andrzej Tamiła
Dyrektor serwisu
+48 694 457 330
andrzej.tamila@perkoz.com.pl

Grzegorz Celmer
Administrator ds. gwarancji
+48 602 628 631
grzegorz.celmer@perkoz.com.pl

Robert Bartkowski
Specjalista ds. serwisu i gwarancji
+48 882 122 553
robert.bartkowski@perkoz.com.pl

Krzysztof Obrębski
Kierownik serwisu – oddział Lichtajny
+48 882 120 247
krzysztof.obrebski@perkoz.com.pl

COPYRIGHT © 2016 PHU Perkoz. Wszystkie prawa zastrzeżone.