Autoryzowany dealer maszyn rolniczych marki New Holland

Brodnica

+48 56 49 34 057

Lichtajny

+48 89 64 682 37

Lidzbark Warm.

+48 532 751 761

Skontakuj się z nami


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Perkoz Spółka z o.o.
ul. Sikorskiego 19a
87-300 Brodnica
tel/fax. +48 56 49 34 057

NIP: 874-130-96-86
KRS: 0000009684
e-mail: info@perkoz.com.pl
www.perkoz.com.pl
facebook.com/perkozbrodnica

Punkt sprzedaży
Lichtajny 1
14-100 Ostróda
tel. +48 89 64 682 37
e-mail: info@perkoz.com.pl

Punkt sprzedaży
Ul. Olsztyńska 15g
11-100 Lidzbark Warmiński
tel. +48 532 751 761
e-mail: info@perkoz.com.pl

Siedziba główna w Brodnicy


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Perkoz Spółka z o.o.
ul. Sikorskiego 19a
87-300 Brodnica
tel/fax. +48 56 49 34 057

NIP: 874-130-96-86
KRS: 0000009684
e-mail: info@perkoz.com.pl
www.perkoz.com.pl
facebook.com/perkozbrodnica

Punkt Sprzedaży Lichtajny


Punkt sprzedaży
Lichtajny 1
14-100 Ostróda
tel. +48 89 64 682 37
e-mail: info@perkoz.com.pl

Punkt Sprzedaży Lidzbark Warmiński


Punkt sprzedaży
Ul. Olsztyńska 15g
11-100 Lidzbark Warmiński
tel. +48 532 751 761
e-mail: info@perkoz.com.pl

Skontaktuj się ze swoim handlowcem


Siedziba główna w Brodnicy

Jacek Grajewski
Dyrektor handlowy
+48 606 229 154
jacek.grajewski@perkoz.com.pl

Michał Obrębski
pow. Rypin, Golub-Dobrzyń
+48 694 409 182
michal.obrebski@perkoz.com.pl

Łukasz Grajewski
pow. Grudziądz, Chełmno, Nowe Miasto Lub.
+48 694 457 332
lukasz.grajewski@perkoz.com.pl

Marcin Janowski
pow. Brodnica, Wąbrzeźno, Działdowo
+48 606 229 146
marcin.janowski@perkoz.com.pl

Dariusz Sierocki
pow. Golub-Dobrzyń, Rypin
+48 882 124 784
dariusz.sierocki@perkoz.com.pl

Paweł Jankowski
Paszowozy Seko, nawigacja
+48 606 229 162
pawel.jankowski@perkoz.com.pl

Punkt w Lichtajnach koło Ostródy

Krzysztof Obrębski
Kierownik punktu
+48 882 120 247
krzysztof.obrebski@perkoz.com.pl

Karol Sławiński
pow. Iława, Ostróda
+48 882 124 792
karol.slawinski@perkoz.com.pl

Dawid Seweryn
pow. Nidzica
+48 538 645 623
dawid.seweryn@perkoz.com.pl

Piotr Kaczorowski
pow. Ostróda, gminy: Jonkowo, Gietrzwałd, Stawiguda, Olsztynek, Miasto Olsztyn, Świątki
+48 608 399 815
piotr.kaczorowski@perkoz.com.pl

Punkt w Lidzbarku Warmińskim

Radosław Stelmaszczyk
pow. Szczytno, Bartoszyce
+48 784 421 263
radoslaw.stelmaszczyk@perkoz.com.pl

Zbigniew Mazurowski
pow. Bartoszyce, Lidzbark Warm.
+48 882 124 807
zbigniew.mazurowski@perkoz.com.pl

Dział sprzedaży części zamiennych


Paweł Grajewski
Dyrektor działu części
+48 606 430 559
pawel.grajewski@perkoz.com.pl

Sławek Brzeziński
Sprzedaż części
+48 608 059 397
slawek.brzezinski@perkoz.com.pl

Krzysztof Dombrowski
Sprzedaż części
+48 662 101 183
krzysztof.dombrowski@perkoz.com.pl

Waldemar Szczawiński
Sprzedaż części
+48 604 795 595
waldemar.szczawinski@perkoz.com.pl

Punkt w Lichtajnach koło Ostródy

Krzysztof Obrębski
Kierownik punktu
+48 882 120 247
krzysztof.obrebski@perkoz.com.pl

Artur Klonowski
Sprzedaż części
+48 882 123 681
artur.klonowski@perkoz.com.pl

Punkt w Lidzbarku Warmińskim

Tomasz Archacki
Kierownik punktu
+48 532 751 761
tomasz.archacki@perkoz.com.pl

Łukasz Lemański
Sprzedaż części
+48 532 751 766
lukasz.lemanski@perkoz.com.pl

Dział serwisu maszyn


Andrzej Tamiła
Dyrektor serwisu
+48 694 457 330
andrzej.tamila@perkoz.com.pl

Tomasz Archacki
Kierwonik serwisu - punkt Lidzbark
+48 532 751 761
tomasz.archacki@perkoz.com.pl

Grzegorz Celmer
Administrator ds. gwarancji
+48 602 628 631
grzegorz.celmer@perkoz.com.pl

Krzysztof Obrębski
Kierownik serwisu – punkt Lichtajny
+48 882 120 247
krzysztof.obrebski@perkoz.com.pl

COPYRIGHT © 2016 PHU Perkoz. Wszystkie prawa zastrzeżone.