O nas

O nas

Profesjonalne maszyny dla profesjonalnych gospodarstw

W trosce o jak największe zaspokojenie oczekiwań i potrzeb naszych Klientów nieustannie rozszerzamy zakres świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy jednym z kluczowych dealerów firmy New Holland. Naszą Główną działalnością jest sprzedaż profesjonalnych maszyn i urządzeń rolniczych. To co pomaga nam utrzymywać wysoki udział w sprzedaży maszyn na rynku to profesjonalne przygotowanie i rzetelna porada działu handlowego oraz serwis na wysokim poziomie.

Główna siedziba firmy znajduje się w Brodnicy. Posiadamy również oddziały w Lichtajnach koło Ostródy oraz w Lidzbarku Warmińskim. Jako dealer, jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem znanych marek. Należą do nich: wieloletni lider sprzedaży ciągników i maszyn żniwnych New Holland, producent maszyn uprawowych Kverneland, Unia, Joskin, Krukowiak oraz producent wozów paszowych Seko.

Oferujemy kompleksową obsługę w sprzedaży maszyn rolniczych, części zamiennych i usług związanych z serwisowaniem maszyn. W naszej, stale poszerzającej się ofercie, znajdują się produkty wyłącznie renomowanych marek i producentów. Stawiamy na jakość oferowanych pozycji oraz na kompleksową obsługę parku maszynowego, co daje klientowi dużą oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ nie musi szukać części u kilku dostawców.

Wieloletnie doświadczenie w branży rolniczej nauczyło nas rzetelności, systematyczności, a co najważniejsze bezpośredniego kontaktu z klientem. Staramy się utrzymać kontakt z klientem na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu, systematycznie poszerza się grono naszych klientów.

Sieć dealerska w Polsce składa się z 16 przedstawicielstw, gdzie każdy posiada swój teren sprzedaży. Firma Perkoz zakresem swojej pracy obejmuje część wojwództwa kujawsko-pomorskiego (powiat brodnicki, rypiński, grudziądzki, wąbrzeski)oraz część województwa warmińsko-mazurskiego (powiat iławski, nowomiejski, olsztyński, nidzicki, ostródzki, działdowski).

Naszą kadrę stanowią fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, a także ludzie młodzi, którzy wnoszą dużo nowych pomysłów i innowacji, co wpływa na rozwój firmy.

Od 15 lat numer 1 - najczęściej wybierane nowe ciągniki w Polsce to New Holland

Prawie co 5 zarejestrowany w Polsce nowy ciągnik rolniczy posiada logo New Holland. Razem Tworzymy przyszłość rolnictwa. Skonfiguruj swoją maszynę. Skorzystaj ze specjalnej oferty na wybrane modele. Postaw na Lidera Rynku w swoim gospodarstwie.