Autoryzowany dealer maszyn rolniczych marki New Holland

EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Brodnica

+48 56 49 34 057

Lichtajny

+48 89 64 682 37

Lidzbark Warm.

+48 532 751 761

Poznaj nas

W trosce o jak największe zaspokojenie oczekiwań i potrzeb naszych Klientów nieustannie rozszerzamy zakres świadczonych przez nas usług.

Profesjonalne maszyny dla profesjonalnych gospodarstw


Jesteśmy jednym z kluczowych dealerów firmy New Holland. Naszą Główną działalnością jest sprzedaż profesjonalnych maszyn i urządzeń rolniczych. To co pomaga nam utrzymywać wysoki udział w sprzedaży maszyn na rynku to profesjonalne przygotowanie i rzetelna porada działu handlowego oraz serwis na wysokim poziomie

Główna siedziba firmy znajduje się w Brodnicy. Posiadamy również oddział w Lichtajnach koło Ostródy. Jako dealer, jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem znanych marek. Należą do nich: wieloletni lider sprzedaży ciągników i maszyn żniwnych New Holland, producent maszyn uprawowych Kverneland, Unia, Joskin, Krukowiak oraz producent wozów paszowych Seko.

Wieloletnie doświadczenie w branży rolniczej nauczyło nas rzetelności, systematyczności, a co najważniejsze bezpośredniego kontaktu z klientem. Staramy się utrzymać kontakt z klientem na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu, systematycznie poszerza się grono naszych klientów.

Sieć dealerska w Polsce składa się z 16 przedstawicielstw, gdzie każdy posiada swój teren sprzedaży. Firma Perkoz zakresem swojej pracy obejmuje część wojwództwa kujawsko-pomorskiego (powiat brodnicki, rypiński, grudziądzki, wąbrzeski)oraz część województwa warmińsko-mazurskiego (powiat iławski, nowomiejski, olsztyński, nidzicki, ostródzki, działdowski).

Naszą kadrę stanowią fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, a także ludzie młodzi, którzy wnoszą dużo nowych pomysłów i innowacji, co wpływa na rozwój firmy.

Wybrane nagrody i wyróżnienia


Najwyższa dynamika sprzedaży kombajnów 2008r.

Profesjonalny partner w biznesie 2010r. New Holland

Diamenty miesięcznika FORBES 2011r.

Profesjonalny partner w biznesie 2011r. New Holland

"Złoty Kłos"dealer roku 2013r. New Holland

Top Partner 2013 New Holland

Drive The Action New Holland Dealer Convention 2013r.

Profesjonalny partner w biznesie 2013r.

Gazele Biznesu. Edycja 2013r.

Gazele Biznesu. Edycja 2014r.

Zaawansowany i wiodący dealer New Holland 2014r.

Zaawansowany dealer New Holland 2015r.

COPYRIGHT © 2016 PHU Perkoz. Wszystkie prawa zastrzeżone.