Rolnictwo precyzyjne PLM

Satelitarne układy prowadzenia GPS zapewniają korzyści wszystkim użytkownikom

CNHi Parts & Service oraz New Holland oferują pełną gamę systemów naprowadzania GPS montowanych fabrycznie lub dostarczanych jako wyposażenie dodatkowe. Ta gama jest odpowiedzią nie tylko na wszystkie potrzeby klienta związane z maszynami firmy New Holland, ale również maszynami innych producentów.

Satelitarne układy prowadzenia GPS zapewniają wszystkim klientom następujące korzyści:

Redukcja kosztów operacyjnych

Oszczędność paliwa i obniżenie kosztów materialnych poprzez uzyskanie równoległych rzędów podczas pracy w linii prostej, krzywej, podczas obrotów lub na falistej ziemi.

Większa wydajność podczas pracy

Możliwość sadzenia, wykonywania oprysków, kultywowania ziemi i zbierania plonów w trudnych warunkach atmosferycznych i w nocy.

Większy komfort operatora

Operatorzy mogą pracować dłużej i mogą skoncentrować się na pracy akcesorium rolniczego, a nie na sterowaniu.

Ochrona środowiska i dbanie o grunty

Mniejsze zagęszczanie gruntu, które prowadzi do mniejszej szybkości parowania i wyższej penetracji korzeni upraw.

Czym jest system naprowadzania GPS?

System naprowadzania GPS to inwestycja zapewniająca komfort i wydajność. Pomaga rolnikom w podniesieniu wydajności i zmniejszeniu kosztów. Systemy naprowadzania GPS wykorzystują sygnały satelitarne do naprowadzania ciągnika lub kombajnu, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych lub na pylistych polach. Począwszy od siewu przez zbiory, do oprysków i pielenia, do każdej czynności wykonywanej na polu można dobrać wyspecjalizowane rozwiązanie naprowadzania GPS.

Prosty sygnał odbierany z satelity GPS prawidłowo współpracuje z nawigacją samochodową, ale nie jest na tyle dokładny, aby można było go wykorzystywać dla celów precyzyjnego rolnictwa, które wymaga dokładności rzędu do 2,5 cm.

Przeznaczone dla rolników opierają się na korekcjach sygnału GPS w czasie rzeczywistym obliczanych przez centralną stację kontrolną, serwer lub przenośną naziemną stację radiową i następnie wysyłanych do urządzeń naprowadzania GPS.

Dokładność systemów naprowadzających GPS jest obliczana według formuły rząd do rzędu (dokładność względna mierzona w odstępach 15 minutowych) i rok do roku (zdolność do powtarzania niektórych rzędów tydzień, miesiąc i rok później).

Trzy grupy podzespołów tworzą system naprowadzania GPS: sygnał korekcyjny, układ sterowania, wyświetlacz.

Wsparcie klienta – nasz cel i koncepcja

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom elastycznej i wysokiej jakości usługi wsparcia z myślą o poprawie ich wyników i motywacji. Odpowiadamy na zapytania klientów o użycie wyposażenia precyzyjnego rolnictwa, niezależnie od tego, czy dotyczą one prostych problemów technicznych, czy instalacji oprogramowania i pomocy w obsłudze. Wierzymy, że dzięki ofercie wsparcia i szkolenia, nasi klienci zyskają większe umiejętności, a to pozwoli im uzyskiwać lepsze wyniki dla wszystkich zaangażowanych stron.

Oferujemy naszym klientom wsparcie przez telefon, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub podczas wizyty. Celem jest zapewnienie wysokiego poziomu obsługi, szybka reakcja i bezpośredni kontakt. Bliższy kontakt z klientem dzięki bezpośredniemu kontaktowi z naszymi pracownikami oznacza prostszy i szybszy proces wsparcia.

Skontaktuj się z nami

W sprawach związanych z rolnictwem precyzyjnym zapraszamy do kontaktu z Pawłem Jankowskim pod numerem telefonu +48 606 229 162.

Od 15 lat numer 1 - najczęściej wybierane nowe ciągniki w Polsce to New Holland

Prawie co 5 zarejestrowany w Polsce nowy ciągnik rolniczy posiada logo New Holland. Razem Tworzymy przyszłość rolnictwa. Skonfiguruj swoją maszynę. Skorzystaj ze specjalnej oferty na wybrane modele. Postaw na Lidera Rynku w swoim gospodarstwie.